Стало відомо про те, що 23-річна дівчина-депутат з харківської мерії задекларувала понад два мільйони гривень за 2019 рік.

Таким чином, повідомляється, що депутат Харківської міської ради від політичної сили «Опозиційна платформа - за життя», Марія Скоробагач занесла в свою декларацію заробіток у розмірі 2,292,200 гривень.

Марія Скоробагач, фото: соціальні мережі
Марія Скоробагач, фото: соціальні мережі

Згідно з декларацією, ці два мільйони прийшли в якості доходу від підприємницької діяльності. Ще 64 тисяч склали страхові виплати, і 19,559 гривень гарантійна заміна від ТОВ»Автомобільний Дім Україна-Мерседес Бенц".

У дівчини є спортивний гідроцикл марки "Sea Doo BRP", і автомобіль MERCEDES-BENZ GLE 350D. Вона придбала його ще два роки тому за 2299 840 гривень.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Марія в декларації ще вказала двоє наручних механічних годинників Rolex і одні Hublot, але їх вартість в документі не вказана.

Нагадаємо, рані Чоловік генпрокурорші Венедиктової звільнився з поліції і добре заробив: схема на 750 тис грн

Денис Колесник працював заступником начальника Департаменту кіберполіції, а 25 вересня він написав рапорт про звільнення, попрацювавши в Департаменті рік, і попросив грошей в якості разової фінансової допомоги.

Як повідомляє портал Знай Український поп з копом відкрили бізнес, продаючи посади-500 тис дол за главу в області

Також Знай писав, що Новий очільник поліції області засвітив "мажорну" декларацію-квартира, шикарні машини та гектари " городу"