Патрульна з Харкова встановила новий рекорд і здобула чергову перемогу в змаганнях з пауерліфтингу.

Про це розповіли в пресслужбі патрульної поліції в Харківській області.

Як стало відомо, Юлія Герус стала абсолютною переможницею чемпіонату України з пауерліфтингу, який пройшов у Харкові.

Дівчина підняла штангу вагою 58,5 кг на біцепс.

Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати В українців залишилося кілька годин: дзеркальна дата 24.04.2024 допоможе вам виконати бажане, правила Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини

Колеги патрульної нагадали, що Герус є рекордсменкою світу та України з пауерліфтингу, а також є "Майстром спорту України міжнародного класу".

У харків'янки вдало виходить об'єднувати службу в поліції, тренування і спортивну кар'єру.

скріншот зі сторінки в Facebook

Нагадаємо, 29 липня пройшли змагання з пауерліфтингу - класичний жим лежачи.У цьому виді змагань впевнену перемогу взяла мешканка Чернівецької області.

У цій дисципліні Буковину представила спортсменка Тетяна Литвинюк. Вона представила вагову категорію 84кг + і посіла друге місце. Тренери Тетяни Сергій та Ірина Ізосімови. Про перемогу буковинки розповіли у Чернівецькій ОДА.

Також у змаганнях з пауерліфтингу взяла участь Наталія Жуковська. Вона посіла 4 місце в категорії 63кг. її тренер – Володимир Крушельницький.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Тернопільський спортсмен підкорив Донеччину-150 кілограм на груди

Як повідомляє портал «Знай.иа» Чернівецькі пауерліфтери показали силу на Донеччині - встановили рекорд і взяли медалі. Чернівчанки взяли призові місця і показали силу

Також «Знай.иа " писав, що Молодий франківчанин взяв "золото" на чемпіонаті України з пауерліфтингу - звалила на плечі вантажівка. Студент з Франківська гідно виступив на змаганнях