Ілля Кусік із Рівненщини мріє стати професійним льотчиком.

Про дивовижного підлітка с Рівненщини розповіли у випуску "Свідок НТН".

Хлопець обожнює мандри та мріє про небо. Ілля Кусік із Рівненщини хоче стати професійним льотчиком, але цьому заважає його діагноз - ДЦП.

Батьки хлопця вирішили, що хочуть здійснити мрію сина. І на 17-річчя хлопця зробили йому неймовірний подарунок, а саме польот на літаку.

Детальніше у випуску:

Популярні новини зараз
Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Напомним, на Полтавщині у селі Білики живе хлопець із ДЦП, який пише музику. Володимир Малуха має дитячий церебральний параліч, а ще – отримав золоту медаль за навчання, пише вірші та музичні композиції.

Хоч парубок і не може самостійно пересуватися, але пише музику. 21-річний Володимир Малуха має вдома ноутбук та олівець – усе, що потрібно йому для творчості.

Хлопець пише вірші з 12 років, а останні 6 – створює до них музику. Вчився цьому самостійно через Інтернет. Його тексти про життя та патріотизм.
Щодо своїх треків Володимир консультується із музикантом з Німеччини. Із ним познайомився у соцмережах. Там же отримав перше музичне замовлення. За нього заробив 150 доларів.