У Харкові Антимонопольний комітет України, а точніше його територіальне управління, прикрили нелегальний бізнес. Нахабний підприємець вирішив обдурити українців і видати за дезінфектори для рук незрозумілу рідину. Про це повідомила прес-служба територіального управління АМКУ.

Співробітники виявили дезінфікуючі засоби, які випускалися під назвою «Гель д/рук дезинф 1Л DEZI». Виробник позиціонував засіб, як санітайзер, а на перевірку воно таким не було.

Варто нагадати, що Знай нагадав про рекомендації МОЗ під час карантину. Головні медики країни повідомили українцям, що правила безпеки потрібно дотримуватися завжди незалежно від того діє карантин чи ні. Важливо дотримуватися дистанції і розуміти різницю між карантином і самоізоляцією. Карантином є обмеження діяльності або навіть фізична ізоляція тих, хто не має ознак захворювання. Самоізоляція є обмеженням контактів хворих з симптомами коронавірусної інфекції для того, щоб запобігти подальшому поширенню.

Також Знай повідомляв, що школяр з Франківщини розробив унікальний захист для медиків, які лікують хворих коронавірусом. Молодий чоловік створив безконтактний Дезінфектор. Учень ЦЕНТРУ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ Юрій Тумір, в рамках STEM-проекту Центру наукових інновацій, представив проект безконтактного дезінфектора для рук.

Нещодавно Знай передавав, що у Тернополі для студентів одного з вишів міста встановили спиртовий душ для дезінфекції. Стійки з дезрозчином встановлені в гуртожитках і в навчальних корпусах університету.

Популярні новини зараз
У квартирі ніхто не живе, а плату за воду нараховують: "Київводоканал" підказав, як зупинити цей процес До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще