В Олексіївській колонії Харкова отримали замовлення на пакувальну продукцію, а у Крюківській зайнялися інтенсивним птахівництвом.

Про це передає Вечірній Харків.

В майстерні ГУ «Олексіївська виправна колонія №25» почали виконання нового замовлення по упаковці. У готовому вигляді виріб являє собою паперову папку з листами, на яких зображені різного роду тварин: ссавці, птахи і комахи. У кожну папку укладається набір малюнків, який дає наочне уявлення про різноманітність тваринного світу.

В умовах карантину особливо приділяють увагу виконанню санітарних норм: перед початком зміни проводиться санобробка виробничого ділянки, засуджені працюють у захисних масках і рукавичках. Отримання замовлення дало змогу додатково працевлаштувати 4 засуджених.

В'язниця, фото: dumskaya.net
В'язниця, фото: dumskaya.net


Як сказав виконуючий обов'язки начальника установи підполковник внутрішньої служби Василь Трофімов, освоєння нових професійних навичок відіграє важливу роль у виправленні і соціалізації засуджених злочинців.

В ГУ «Крюківська виправна колонія №29» закупили тисячу голів молодняку птиці м'ясо-яєчної породи тетра на загальну суму - 10 тисяч гривень. Її переваги: курчата швидко набирають масу тіла, у тримісячному віці птиця вже важить 2,5 кг, м'ясо дієтичне. Перша яйцекладка у несучок відбуваються в чотиримісячному віці, згодом вони дають 250 яєць на рік.

Популярні новини зараз
Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Курка, Главком
Курка, Главком


Годівля курчат проводиться кормами власного виробництва. Підприємство установи займається вирощуванням зернових, технічних, овочевих, баштанних і кормових культур, виробництвом молока, вирощуванням великої рогатої худоби, свиней, птиці.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Під Києвом "курячі рецидивісти" пограбували птахофабрику і стали посміховиськом в мережі

Як повідомляє портал «Знай.ua» Бройлерів - через паркан: харків'янин обіграв "курник" на тисячі

Також «Знай.ua» писав, що Журналістів пустили подивитися на роботизовану птахофабрику МХП — холдинг показав унікальні технології вирощування та догляду за птицею