У Харкові для дезінфекції вулиць і приміщень від коронавірусу використовують аерозольний генератор, який розроблявся для військових цілей. Таке ноу-хау придумали в Національному технічному університеті "ХПІ".

За словами розробників, аерозольний генератор – розробка для військових, але добре зарекомендував себе в дезинфекції території і приміщень ХПІ.

Завдяки пристрою можна генерувати велику кількість дезінфікуючого туману, щоб з його допомогою проводити санітарну обробку поверхонь.

Розробники відзначають, що найефективнішим способом дезінфекції є розпорошення антисептичний засіб у вигляді туману – тоді воно заповнює всі щілини, рівномірно розподіляється навіть у важкодоступних місцях.

Фото: ХПІ
Фото: ХПІ

Популярні новини зараз
Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Фото: ХПІ
Фото: ХПІ

Фото: ХПІ
Фото: ХПІ

Фото: ХПІ
Фото: ХПІ
Фото: ХПІ

Крім того, у такому випадку витрати засобу і часу на обробку значно менше, ніж при розбризкуванні або миття поверхонь.

Швидкість обробки при використанні туманогенератора - більше 600 літрів дезінфектора в годину.

Нагадаємо, місто під Львовом "відстрілюється" від вірусу сніговими гарматами, - "Жодного хворого".

Як повідомляв Знай.uа в Україні за карантину частіше стали займатися сексом 13% чоловіків і 5% жінок – опитування.

Знай.uа писав, Кличко встановив "усміхнені" білборди під час карантину за гроші киян - депутат Київради.