Україна вже тривалий час знаходиться на карантині. З самого початку всі масово скуповували продукти. Таке рішення правильне, адже це допоможе мінімізувати свої виходи в супермаркети. Проте варто пам'ятати, що необхідно купувати тільки продукти тривалого зберігання. Також варто звертати увагу на ті продукти, які принесуть вашому організму максимум користі і допоможуть боротися з інфекцією і зміцнити імунітет.

Продукти, фото: Pixabay
Продукти, фото: Pixabay

Запропонуємо вам стандартний і самий живильний набір:

Фрукти, овочі та зелень

Популярні новини зараз

Банки подарували українцям кредитні канікули на час карантину, що важливо знати

Студент із Львівщини втратив сім'ю в страшній аварії - загинули три найдорожчі жінки, залишився зовсім один

Плюс 10 років - грубі помилки з зачіскою, які додають віку

Кадри пекельної аварії під Львовом потрапили в мережу, - три смерті за хвилину

Показати ще

Щоб розбудити свій втомлений від зими організм і змусити його боротися з вірусами необхідно вживати багато зелені, овочів і фруктів. Дієтологи рекомендують з'їдати в день близько п'яти різних овочів і фруктів. Зелень можна додати в суп або зробити з неї салат. Звичайно, її можна їсти просто так, і це буде корисніше, але не кожен так зможе.

М'ясо та риба

М'ясо та риба це важливе джерело білка. Але, не беріть готову їжу і фаст-фуди — при неакуратному готуванні вона може бути заражена. Напівфабрикати також не будуть так поживні, як свіжий продукт.

Кисломолочні продукти

Купуйте молочку тільки в магазині і в належних упаковках. Адже на молочку, куплену на ринках, міг легко потрапити вірус. Обробіть молоко кип'ятінням або приймайте у вигляді йогурту, кефіру або сиру. Так всі необхідні елементи засвояться краще без зайвого навантаження на травну систему.

Бобові та крупи

Крупи і боби довго не псуються і неймовірно поживні. Також вони є чудовим джерелом мікроелементів і клітковини.

Рослинна олія

Натуральна рослинна олія містить в собі не тільки всі необхідні жири і вуглеводи в доступній і легкозасвоюваній організму формі, але також і дуже багата мікроелементами.

Сухофрукти

Якщо ви не прихильник застосування цукрозамінників, то недолік солодощі можна компенсувати сухофруктами. Вони будуть завжди корисною та безпечною альтернативою. Крім того, в них зберігся весь вітамінний набір з літа.

 
 
Також Знай.ua писав,   можуть бути корисними кава, хліб і шоколад? Дієтологи розвіяли сумніви щодо популярних продуктів