У Харкові міська влада вирішила змусити городян облагородити власні житла, застосовуючи метод шантажу. Про це написали в групі «Типовий Харків», опублікувавши фото-доказ.

За словами авторів посту, громадян, які проживають у приватному секторі, закликають пофарбувати паркани їх дворів. В іншому випадку їх лякають штрафом в розмірі 1360 гривень. Така інформація опублікована на зворотному боці квитанції по оплаті комунальних послуг, в ненав'язливій мальованої формі. Як альтернативу штрафу городянам рекомендують купити банку фарби за 250 гривень і облагородити свою територію.

Скрін, Facebook
Скрін, Facebook

«В Індустріальному районі у приватному секторі розносять платіжки, на яких на звороті вимагають пофарбувати паркан... чезанах?», - дивуються автори посту.

Додамо, що такий штраф передбачений у разі порушення «державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», у відповідності зі ст. 152 Адміністративного кодексу України.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Нагадаємо, шкільну програму поповнить новий предмет, ніж навантажать учнів додатково.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українців попередили про нові ПДР і штрафи.

Також портал "Знай.uа" писав, що в Україні набули чинності штрафи для пішоходів.