У четвер, 12 березня, в Харкові очікують мінливу хмарність. З самої ночі зарядить дрібний дощик, який закінчиться до ранку. Про це повідомили на сайті Sinoptik.

Температура повітря 12 березня в Харкові підніметься до 6-12 градусів тепла, а вночі затримається на позначці 8 градусів вище нуля.

Незвично теплим день 12 березня в Харкові був у 2002 році і в 2008 році, тоді в повітрі трималися стійкі 13,3 градуси вище нуля. А найхолоднішим – в 1972 році, тоді в Харкові замерзло до 18,4 градусах морозу.

За народним прогнозом погоди у цей день, 12 березня, шанувався преподобний сповідник Прокопій Декаполит. У святого Прокопа була репутація «Перезимника», - вважали, що саме в цей день починала псуватися зимова санна дорога, а скористатися колісним транспортом дорога ще не дозволяла. Якщо Прокіп приходив з дощами, то й літо буде дощовим і холодним. Вітер, що дме в південному напрямку, і весняна крапель передвіщали тепло й сонячне літо.

Якщо вночі були заморозки, то знали, що «жити» їм залишилося недовго – до кінця місяця. Гуркіт грому в березні обіцяли багатий урожай хліба, але холодне літо.

Популярні новини зараз
Обережно перед Новим роком: як відрізнити справжню червону ікру від підробки Крига скресла? У супермаркетах почали знижуватися ціни на яйця, скільки коштує десяток Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, враховуючи швидкість поширення страшного коронавіруса по всій планеті, в Україні з'являться спеціальні тести, щоб самостійно перевіряти наявність цього захворювання. Вже навіть відома приблизна ціна.

Також Знай.ua писав, українцям розповіли, по яких предметах буде ЗНО в цьому році, в які саме дати буде проходити тестування учнів 11 класів і до якого числа можна зареєструватися.

Нагадаємо, в кінці березня буде День весняного рівнодення, який вважається дуже незвичайним і навіть магічним днем. Ми розповідали, як можна загадати бажання в цей день так, щоб воно точно збулося.