У Харкові вимикають з продажу паленое вершкове масло і спеції. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Госпродпотребслужби в Харківській області.

Особливо, заборонено продавати партію вершкового масла "Селянське" 73% виробництва ТОВ "Богодухівський молокозавод", зроблене 25 січня 2020 року. За результатами перевірки, у продукті знайшли немолочні жири.

Усіх, хто купив чи побачив на прилавках магазинів зазначений продукт (партія 83 від 25.01.2020), просять повідомити про це в облуправління за адресою: пр-т Науки, 40, 6 поверх, м. Харків, 61166, або за телефоном (057) 725-19-00, факс: (057) 725-19-00. E-mail: gudpss@kh-consumer.gov.u

Крім того, в кориандрі, який експортується з Болгарії (експортер - Bulgarcoop-Import-Export LTD), знайшли сальмонелу. Фахівці управління вживають заходів, щоб спеції, заражені сальмонелою, не потрапили на торгові прилавки.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

"Після вилучення на строк не більше двох робочих днів необхідно письмово повідомити облуправління про вжиті заходи", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Коронавірус? З супермаркетів Харкова негайно вилучають заражений морський делікатес

Як повідомляє портал «Знай.ua» Українців після китайського вірусу попередили про "вітчизняну" загрозу: ніколи не беріть це на ринку

Також «Знай.ua» писав, що Смерть в рибі: дніпрянин став жертвою "солененькой" під пиво, - не здумайте проробляти таке будинку