Харківська область забезпечена всім потрібним на випадок виявлення коронавіруса. Про це расссказал заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Він розповів про заходи, що вживаються в регіоні для запобігання занесення і розповсюдження коронавіруса 2019-nCoV.

Також чиновник нагадав, що Харківська область одна з перших в Україні зреагувала на сформовану світову ситуацію і вже 28 січня  відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене питанню коронавіруса 2019-nCoV.

Також, за його інформацією, вже прийнято рішення про створення в області тимчасової протиепідемічної комісії, склад якої найближчим часом буде затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва показала, що зробила з собою – рідна мама не впізнає

Народні прикмети з давніх-давен: чому не можна прибирати крихти рукою і їсти в темряві

На київському вокзалі двоє вбивць страшно розправилися з чоловіком - ножем по горлу, і з кручі

"Розчиняє шкіру, як вершкове масло на сковорідці", — косметика понівечила покупчиню

Показати ще

«Ми вже відпрацювали механізми роботи, розроблений план заходів. Ми готові в разі, якщо вірус буде зафіксований в області, діяти відповідним чином. Сьогодні у нас є діагностичні тест-системи для виявлення коронавіруса, постійний запас лікарських засобів, зокрема, противірусних препаратів та антибіотиків, засобів індивідуального захисту персоналу, дезінфекційних засобів. У лікарнях є необхідне і готове до роботи медичне обладнання, в тому числі, реанімаційне, для надання, при необхідності, інтенсивної допомоги хворим», - розповів Михайло Черняк

Для забезпечення медустанов регіону всім потрібним з обласного бюджету  виділено понад 600 тисяч гривень: на придбання лікарських засобів, діагностичних тест-систем, засобів індивідуального захисту персоналу. З цих коштів 100 тисяч гривень буде передано Харківського обласного лабораторного центру для посилення його функціональних можливостей.

 

Нагадаємо, раніше  "У нас нікого не перевірили", - українка розповіла про повернення додому із зони коронавірус

Як повідомляє портал «Знай.ua»  У Китаї створили чарівну пігулку від коронавіруса, яка врятує тисячі життів

Також «Знай.ua» писав, що  Без паніки! Поки коронавірус поширюється по Європі, українцям пояснили, як захистити себе