У гуртожитку навчального закладу в Харкові знайшли у власній кімнаті гуртожитку мертвим 21-річного хлопця.

Юнак студентом не був, а лише попросився залишитися жити в кімнаті гуртожитку після закінчення коледжу, - повідомили працівники закладу.

Юнак помер в гуртожитку автодорожнього коледжу. Він був єдиною дитиною в родині, тому, коли перестав виходити на зв'язок з родиною, мати відразу запанікувала.

Але, на жаль, його знайшли мертвим у власній кімнаті гуртожитку у другій половині дня 18 лютого.

У кімнаті хлопець жив один, його знайшли за незачиненими на ключ дверима. У гуртожитку про нього говорять як про хорошу і добру людину: алкоголем не захоплювався, вів тихий спосіб життя, родом з Харківської області.

Популярні новини зараз
У МОЗ повісили портрет Богатирьової, яку звинувачували в крадіжці 6 млн з держбюджету: після скандалу оперативно зняли У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Тіло хлопця відправили на експертизу, а це значить, що причина смерті буде відома пізніше. Поліція відкрила кримінальну справу за фактом нещасного випадку.

Нагадаємо, раніше Раптова смерть у поїзді "Укрзалізниці", чоловік не дочекався швидкої

Як повідомляє портал «Знай.ua» Під Києвом у День Валентина зник підліток з дефектом мови, - батьки не сплять третю добу

Також «Знай.ua» писав, що Орудує маніяк? Таємнича загибель в Києві студента з Тернополя обростає дивними деталями