В декількох харківських джерелах води знайшли домішки, які непридані для вживання людиною.

Про це повідомили в обласному лабораторному центрі.

Так стало відомо, що у п'яти харківських джерелах вода виявилася непридатною для вживання в їжу. У 2019 році в дванадцяти міських джерелах та каптажах брали на аналіз 56 зразків води.

У Харкові знайшли небезпечні домішки у воді


Фахівці лаболаторії брали на перевірку воду у найпопулярніших серед харків'ян джерелах. В лабораторії повідомили, що протягом 2019 року по всіх джерелах фіксувалися відхилення від норми за мікробіологічними показниками. Але, в окремий чорний список потрапили три джерела: на вул. Ст. Зубенко, 25, з-за перевищення норми по кількості сульфатів, а джерела в селищі Олешки і парку "Юність" - через перевищення норм за показниками нітратів.

"Дослідження показали, що природні джерела не можна розглядати як джерела якісної і безпечної води. Підземні водоносні горизонти, які живлять джерела, не захищені від поверхневих забруднень - мікроорганізмів і різних хімічних речовин. Тому воду з будь-яких колодязів і джерел завжди необхідно кип'ятити", - зазначили санлікарі.

Нагадаємо, що у Києві з'явився перший еко-парк, де і що там є: "їжачок в тумані" і туалети для собак

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа , у Києві впроваджують систему громадського транспорту електронний квиток.

Також портал Знай.uа писав, на вулицях Києва з'явилося ще більше контейнерів, з допомогою яких можна розділяти сміття для подальшої переробки.