У Харкові один з власників автомобіля, зневірившись ефективно протистояти злодіям, розмістив на склі свого транспортного засобу незвичайне оголошення. Про це повідомили в співтоваристві «Х**вий Харків».

«Крик душі в ХХ», - зазначають автори посту, публікуючи фото оголошення.

«Будь ласка, не ламайте замки і не бийте скла! Акумулятор вдома! Колеса – г*вно! Машина - г*вно і в ній немає ніх*я! З повагою, інвалід-нищебрід», - пише невідомий автор.

Скрін, «Х**вий Харків»

У коментарях користувачі припустили, що даний автомобіль припаркоан за адресою вулиця Поздовжня, 1б.

Популярні новини зараз
Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника "п'яних вечірок", який знущався з дівчат 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

«Я пам'ятаю одного разу, мій батя дав мені гроші, щоб я оплатив рахунок за електрику, але замість цього я купив лотерейний квиток, розігруючий нову тачку. Коли я прийшов додому, то пояснив батькові, що зробив, він мене від**див… Але на наступний день, коли мій батько прокинувся і відкрив двері, зовні стояла нова тачка. Ми всі плакали, особливо я, адже тачка була з енергозбуту, вона приїхала, щоб відключити нам електрику... Мій батько від**див мене ще раз», - написав один з коментаторів.

«Якщо є бабки на принтер для оголошення, значить гідний варіант», - вирішили харків'яни.

Як передавав Знай.uа на день міста в Запоріжжі автозлодії встановили нечуваний "рекорд".