У Харкові скасували виступ російського актора театру і кіно Віктора Логінова.

Про це повідомляє інформаційний портал "057.ua".

У Харкові скасували виступ російського актора театру і кіно Віктора Логінова, відомого по серіалу "Щасливі разом", який зіграв там головну роль продавця взуття Гену Букіна.

Виступ російського артиста мав відбутися 6 лютого в театрі імені Т. Г. Шевченка.
У Харкові він повинен був приставити вистава "Татусі". Цей спектакль піднімає проблему "недільних батьків" і їх стосунки з дітьми.

Після звернення харківських активістів в СБУ концерт був скасований. Відомо, що актор перебуває в базі сайту "Миротворець" за виступи в окупованому Криму. У 2018 році актор Віктор Логінов виступав в окупованому Криму і перетинав кордон України у невстановленому порядку.

Нагадаємо, в базу даних сайту "Миротворець" внесли Ксенію Собчак. Журналістка потрапила в базу через візитів в окупований Крим в 2014 році.

Як повідомляв портал Знай.ua відомий російський актор Леонід Ярмольник потрапив у базу сайту Миротворець.

Також Знай.ua писав база Миротворця поповнилася ярої кремлівської пропагандистської

Популярні новини зараз
Заступник міністра оборони України ховає кілограми грошей під ліжком: промовисте відео Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця
Показати ще