У Харкові скасували виступ російського актора театру і кіно Віктора Логінова.

Про це повідомляє інформаційний портал "057.ua".

У Харкові скасували виступ російського актора театру і кіно Віктора Логінова, відомого по серіалу "Щасливі разом", який зіграв там головну роль продавця взуття Гену Букіна.

Виступ російського артиста мав відбутися 6 лютого в театрі імені Т. Г. Шевченка.
У Харкові він повинен був приставити вистава "Татусі". Цей спектакль піднімає проблему "недільних батьків" і їх стосунки з дітьми.

Після звернення харківських активістів в СБУ концерт був скасований. Відомо, що актор перебуває в базі сайту "Миротворець" за виступи в окупованому Криму. У 2018 році актор Віктор Логінов виступав в окупованому Криму і перетинав кордон України у невстановленому порядку.

Нагадаємо, в базу даних сайту "Миротворець" внесли Ксенію Собчак. Журналістка потрапила в базу через візитів в окупований Крим в 2014 році.

Як повідомляв портал Знай.ua відомий російський актор Леонід Ярмольник потрапив у базу сайту Миротворець.

Також Знай.ua писав база Миротворця поповнилася ярої кремлівської пропагандистської

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще