Незабаром у Харкові можуть зрости тарифи на централізоване водопостачання майже на 23%.

Про це повідомляється у проекті постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Харківські комунальники у зверненні до НКРЭКУ пояснили необхідність підвищення тарифів збільшенням обсягів реалізації послуг централізованого водопостачання на 2,38%, зростанням витрат на оплату праці, витрат на оплату податків і зборів та витрат на оплату електричної енергії.

Ілюстративне фото


Комунальники хочуть збільшити тариф на централізоване водопостачання на 22,62% (без ПДВ) - з 10,21 грн/куб м до 12,52 грн/куб. м. Централізоване водовідведення може подорожчати на 46,17% (без ПДВ) - з 5,22 грн/куб. м до 7,63 грн/куб. м.

Вже 24 січня відбудеться відкрите обговорення проекту постанови щодо встановлення нових тарифів. Обговорення відбудеться за адресою: пр. Ювілейний, 28-а.

Нагадаємо, тисячі українців втратили роботу, центри зайнятості переповнені: сумна статистика.

Як повідомляв Знай.ua , українцям у січні перерахують зарплати, хто зможе отримати надбавки.

Популярні новини зараз
Не капуста, а "золото": супермаркети різко підняли ціни на овоч, заплатити доведеться на 40% більше Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Знай.ua писав, новий Трудовий кодекс набув чинності: "чорних" працівників позбавлять субсидії, а вихідних стане менше.