Нещодавно відбувся обмін полоненими між Росією і Україною. Українська сторона передала близько 10 осіб — обвинувачених або засуджених в Харкові.

Про це повідомляє інформаційний портал "Суспільне".

У неділю, 29 грудня відбувся обмін полоненими між Росією і Україною. Дев'ять засуджених та підозрюваних з Харкова обміняли на українських полонених. Варто зауважити, що ніхто з них провини в інкримінованих злочинах не визнав.

Кого ж з фігурантів харківських справ відвезли на обмін.

Кого з Харкова видали Росії


Мехті Логунов - засуджений за статтею "Державна зрада". Він збирав відомості, що становлять державну таємницю. Суд засудив його до 12 років позбавлення волі.

Віктор Тетюцкий, Володимир Двірників, Сергій Башликов - засуджені судом до довічного ув'язнення за теракт біля Палацу спорту. В результаті теракту загинули чотири людини.

Ігор Джадан - обвинувачений за посягання на територіальну цілісність, терористичний акт і створення терористичної групи. Засуджений, але вийшов під заставу.

Лариса Чубарова - засуджена судом до 11 років за участь у не передбачених законом збройних формуваннях і за посягання на територіальну цілісність України.

Марина Ковтун - засуджено до 11 років позбавлення волі за співучасть у теракті в пабі "Стіна".

Сергій Веселов - засуджений до 11 років. Веселов є один з трьох фігурантів справи про серії терактів, скоєних з вересня 2014 року по березень 2015-го.

Нагадаємо, в день обміну полоненими бойовики Путіна нахабно "накрили вогнем" українських воїнів.

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа , з'явилися важливі деталі щодо обміну полоненими між Україною і Росією.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський підписав доленосний для України закон: торгувати з Росією більше не будемо.