У харківському супермаркеті «Рост» покупцям «пощастило» придбати яйця з неприємним сюрпризом всередині – вони були гнилими і абсолютно чорними. Мерзенне фото простроченої покупки опублікували в Телеграм-каналі «Х*йовий Харків».

«О*уєнно свіжі яйця у Рості», - прокоментував фото його автор.

До речі, це не перший випадок, коли популярний супермаркет потрапляє в скандал з простроченою продукцією. Зокрема, зовсім недавно «дуже свіжі» яйця зі схожою чорнотою всередині придбала мешканка Запоріжжя. Покупці дивуються, як довго повинні пролежати курячі яйця на прилавку магазину, щоб встигнути настільки зіпсуватися.

Яйця з Росту, «Х*йовий Харків».

Нагадаємо, що листопад принесе з собою не тільки різке похолодання, остаточну зміну сезонів і зменшення тривалості світлового дня, але і новий час.

Популярні новини зараз
"Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг Внаслідок нічного ракетного удару по Києву загинули діти (оновлено) ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Знай.uа писав, що Микола Цяпкало, 73-річний житель Ірпеня, Київ, відправився в у гості до своєї дочки, яка з сім'єю живе в Марокко, Африка, на велосипеді.