У Харкові кондукторів громадського транспорту оштрафували за непродані талони. Покарання для кондукторів ввели після впровадження системи електронного квитка

Про це повідомляє інформаційний портал "Сегодня"

Переселенка з Донбасу Тетяна Марченко працює в депо Харкова вже три роки. Її звільнили після того, як вона почала бунтувати проти штрафів за непродані талони. За словами Тетяни, керівництво змушувало всіх кондукторів продавати не менше 700 проїзних квитків за зміну або купувати їх за власні кошти.

"Дали йому тиждень, щоб він щось зробив в роботі. А вийшло так, що швиденько за 15 хвилин мене звільнили", – каже Тетяна.

Місцеві чиновники розповіли, що такі штрафи ввели після впровадження системи електронного квитка.

Иллюстративне фото

"Проблеми пов'язані з тим, що водії і контролери, де з метою наживи, де з метою дискредитації роботи зазначеної системи, вважають за краще брати гроші або в повному обсязі "на кишеню", або приймати половину вартості проїзду в ході змови з пасажирами", – пояснює Сергій Дульфан, директор Департаменту інфраструктури Харківської міськради.

Нагадаємо, у Києві з'явилися маршрутки з валидаторами для оплати проїзду Kyiv Smart Card.

Популярні новини зараз
Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Також портал Знай.uа писав, що київське метро знову повернеться до жетонами: що сталося з картками.