На Харківщині дитина застрягла у несподіваному місці – в пральній машині. Про це розповіли рятувальники обласної ДСНС України.

Як стало відомо, нещасний випадок стався ввечері 7 листопада: у рятувальну службу подзвонили стурбовані батьки з міста Мерефа, які повідомили, що їхній син застряг у пральній машині і не може самотужки звідти вилізти. Зусилля батьків також нічого не дали.

Прибувши на місце події, рятувальники побачили п’ятирічного малюка, який сидів у пральній машинці. Його витягли з техніки та передали батькам. Малюк не постраждав.

Дитина в машинці, ДСНС

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на п'ятницю 15 листопада: наповніть дім гучним сміхом

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що українська заробітчанка намагалася вбити новонароджену заради роботи. За попередніми даними, у Польщі громадянка України народила дівчинку прямо на підприємстві з переробки овочів і фруктів, після чого намагалася вбити дитину.

Жахливий інцидент стався в гміні Милеюв під Любліном ввечері, 25 липня. 36-річна жінка відійшла від конвеєра і пішла в туалет. Після того, як вона довго не поверталася, її почала шукати сестра, виявивши її закривавленою у вбиральні. Пізніше працівниці фабрики виявили дитину в пластиковій ємності. Дівчинка, спочатку не подавала ознак життя, через мить розплющила очі і почала дихати. Її відвезли в лікарню в Свиднику.

Нагадаємо, з'явилися нові подробиці жахливої смерті української заробітчанки в Італії.