Харків'яни скаржаться на нестерпний холод у квартирах - незважаючи на те, що на календарі 7 листопада, опалення ввімкнули не у всіх районах міста.

опалення
опалення

Ситуацію прокоментували у КП "Харківські теплові мережі".

У повідомленні йдеться, що станом на вечір 6 листопада в місті до опалення підключені 93,36% будинків та об'єктів соціально-культурної сфери.

"Тепло подали в 92% житлових будинків комунальної форми власності. До опалення підключені 97% медичних установ, зокрема, 98% лікарень, а також 100% дитячих садочків, 100% шкіл, 96% об'єктів культури", - кажуть комунальники.

Популярні новини зараз
Після війни на українців чекає демографічна криза: залишиться менше 30 мільйонів людей В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

За офіційними даними без тепла усе ще залишаються 8% житлового фонду мыста, що в цифрах становить більше 600 будинків.

На відсутність тепла в квартирах (при тому що офіційно опалювальний сезон стартував у середині жовтня) скаржаться мешканці практично усіх районів Харкова. Без тепла залишається центр (Сумська, Пушкінська, Римарська, Мироносицька), Павлово Поле (Науки, 23 серпня, Дерев'янко, Отакара Яроша, Шекспіра, Єсеніна), а також окремі мікрорайони Олексіївки, Нових Будинків, Одеської, ХТЗ.

опалення
опалення

Нагадаємо, ціни на газ зростуть вже в листопаді: на скільки збільшаться платіжки за комуналку в опалювальний сезон.

Також Знай.uа писав, що в Одесі включили опалення, але пощастило не усім.

Окрім того Знай.uа повідомляв як правильно передати показники лічильників.