Кабінет міністрів ухвалив рішення про підвищення вартості доставки газу майже вдвічі, повідомляє портал “Город Х”.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЯк повідомляється, замість нинішніх 0,72 гривень за кобометр за новим тарифом вартість доставки газу становитиме 1,48 гривень за кубометр. За словами речника АТ “Харківгаз” Ольги Клименко, цей тариф діятиме і для фізичних, і для юридичних осіб.
Вступить в дію новий тариф після того, як відповідну постанову затвердить НКРЕКП. Це може статись вже до кінця нинішнього року.
Нагадуємо, що
Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"
У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину
Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"
Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу
Як повідомляв портал Знай.uа, народний синоптик Володимир Деркач поділився прогнозом погоди на останній осінній місяць – листопад.
Також портал Знай.uа писав, що похолодання почнеться в кінці жовтня. Після нього протягом тижня буде тепло, а потім знову почнуться заморозки.