Учні харківського фізико-математичного ліцею №27 перемогли на всеукраїнських математичних змаганнях у Чернівцях, повідомляє портал “Дозор”.

Як повідомляється, всього у змаганнях імені професора Ядренка взяли участь команди з 17 областей України. Окрім учнів ліцею №27 в призову трійку потрапила команда Академічної гімназії №45, яка посіла третє місце.

Школа
Школа

Також індивідуальні відзнаки отримали Руслан Барков (диплом першого ступеня), Олександр Горкун, Владислав Пелецький та Владислав Яковенко (дипломи третього ступеня).

Нагадуємо, що нещодавно американець, що живе в Україні, розповів, що українським школярам важко дається опанування англійської мови.

Популярні новини зараз
Під час кривавого теракту в Києві загинув відомий рок-музикант Ігор Савченко Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа моторошна трагедія в поїзді Львів: засуджений до довічного зек убив молодого конвоїра.

Також Знай.uа писав, в Україні зафіксували новий випадок дифтерії: зробив щеплення 2 року назад.