Військовий інститут танкових військ Харківського політехнічного інституту відвідали представники польської Військово-технічної академії імені Ярослава Домбровського, повідомляє портал “StatusQuo”.

Як повідомляється, візит пройшов у рамках програми НАТО по покращенню військової освіти. В рамках візиту польська делегація вивчила учбові плани харківського вишу на відповідність їх стандартам НАТО, а також визначили напрями співробітництва на найближчі роки.

В НАТО зробили гучну заяву щодо Донбасу
В НАТО зробили гучну заяву щодо Донбасу

Також обговорили спільну участь особового складу вишів у конференціях, спортивних змаганнях та курсах стандартизації в країнах НАТО.

Нагадуємо, що мешканці Вінничини відправили на Донбас українським бійцям понад 10 тонн різних смаколиків.

Популярні новини зараз
7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua розповідав про те, що до Дня захисника України у Львівській міській раді підрахували і оприлюднили сумну статистику загиблих захисників зі Львівщини, які полягли, відстоюючи справедливість на Сході України.

Сайт Знай.ua оприлюднив інформацію про те, що а львівському вокзалі військовим виділили окремі "апартаменти".