Мешканці Харкова та області скаржаться на постійний сморід та дим поблизу їхніх помешкань, повідомляє медіа-група “Объектив”.

Як повідомляється, причину цього люди вбачають у спаленні опалого листя, якимзаймаються комунальні служби. За словами місцевих мешканців — тільки стемніє, одразу починають палити, при чому не зрозуміло, де саме горить, але сморід стоїть постійно.

Самі ж комунальники стверджують, що вони цим не займаються — листя палять інші місцеві мешканці. До того ж, спалювання листя та сміття наразі є порушенням, за яке передбачений штраф у розмірі від 340 до 1400 гривень.

Нагадуємо, що у Дніпрі пляжі, місця для відпочинку та риболовлі потерпають від великої кількості сміття, яке залишають відпочивальники.

Популярні новини зараз
Кличко вирішив звинуватити Зеленського у гибелі людей через зачинені укриття Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Раніше портал Знай.uа повідомляв, що озеро і пляж на Дніпрі жителі самі перетворюють на смітник – сюди звозиться весь непотріб, скоро відпочивати просто буде ніде.

Також Знай.uа писав, що багатьом львів'янам тепер доведеться відвикати від звичних маршрутів громадського транспорту.