Харківський міський голова Геннадій Кернес вперше прибув на засідання Полтавського апеляційного суду, повідомляє портал “StatusQuo”.

Як повідомляється, в цьому суді вже майже рік розглядається апеляційні скарги потерпілих та прокуратури відносно закриття кримінального провадження проти Кернеса та його колишніх охоронців, який обвинувачують у викраденні та побитті учасників харківсього Євромайдану в 2014 році.

Раніше суд навіть накладав на Кернеса штраф за неявку на засідання.

Нагадуємо, що сьогодні у Харкові через заборгованість по зарплатні забастували працівники комунального підприємства “Харківські тепломережі”.

Популярні новини зараз
Низку українців змусять повернути державі соцвиплати: кого це торкнеться Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів
Показати ще

Як передавав Знай.ua, якщо не знизити ціну газу для Луганської ТЕС, то з 1 жовтня в області розпочнуться відключення електроенергії.

Крім того, Знай.ua писав про те, що у Вінниці рекордно подорожчає вода.