Харківська команда парашутистів аероклубу імені В.С. Гризодубової встановила новий світовий рекорд, повідомляє портал “Редпост”.

Як повідомляється, парашутисти виступали у дисципліні “Великі формації з перебудовою та повним розпуском”. Усього у команді взяли участь 130 парашутистів, які в повітрі склали формацію, а потім у вільному падінні її повністю перебудували.

Змагання проходили в США в рамках міжнародної спортивної серії “Sequential Games”, перший етап якої пройшов у квітні в Португалії, а другий — в серпні в Україні.

Нагадуємо, що харківські спортсмени днями стали чемпіонами України з козацького двобою.

Популярні новини зараз
Чоловік розіграв свою загибель, щоб втекти до Мексики з коханкою, але дружина дізналася правду: "У процесі розлучення" Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як писав Знай.ua, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко погодився очолити "Мілан", але при цьому він хоче зберегти посаду тренера української збірної, і суміщати дві посади.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, екс-головний тренер збірної України і київського "Динамо" Олег Блохін отримав пропозицію від європейського клубу.