Мешканка Харкова просить відгукнутись очевидців ДТП, яке сталось 16 жовтня на вулиці Гвардійців Широнінців, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, жінку, яка з дітьми переходила вулицю на пішохідному переході, збив 73-річний чоловік за кермом Voklswagen Passat, який своєчасно не зупинився для того, щоб пропустити пішоходів.

Зараз жінка та діти знаходяться у лікарні з травмами різного ступеню важкості. В соціальних мережах племінниця постраждалої жінки просить відгукнутись тих, хто міг запам’ятати номер машини, що збила її рідних.

Нагадуємо, що вчора у Харкові стався черговий скандал за участю водія маршрутки, який хамив пасажирам-пільговикам.

Популярні новини зараз
Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, через надзвичайно велику кількость ДТП, у Вінниці буде додатково встановлено 80 камер відеоспостереження.

Також Знай.uа писав про те, що за статистикою 0,3% ДТП сталися через несправність автомобілів.