З жовтня 2019 року харків’яни та мешканці Харківської області за газ стали платити за іншою ціною, повідомляє портал “StatusQuo” з посиланням на НАК “Нафтогаз”.

Як повідомляється, ціна на блакитне паливо для населення у жовтні знизилась майже на 5 відстоків у порівнянні з вереснем та становить 5127,3125 гривень за тисячу кубометрів. Відповідно, мешканці Харківської області за блактине паливо платитимуть із розрахунку на 6309,4433 гривень за тисячу кубометрів, а харків’яни — 5767,0433 гривні за тисячу кубометрів.

для чого потрібні облгази
для чого потрібні облгази

Ціна на газ складається з вартості самого блакитного палива, його транспортування, розподілу, торгової надбавки постачальника та податку на додану вартість.

Нагадуємо, що нещодавно мешканці Вінничини отримали листи від комунальників, у якиї йшлось про те, що вони мають заборгованість за спожиту електроенергію за цей рік.

Популярні новини зараз
НБУ зобов'язав банки перевіряти клієнтів: яку інформацію не сховати Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як передавав Знай.ua, якщо не знизити ціну газу для Луганської ТЕС, то з 1 жовтня в області розпочнуться відключення електроенергії

Крім того, Знай.ua писав про те, що у Вінниці рекордно подорожчає вода.