Мешканці чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області впершще зможуть обрати собі голів та депутатів, повідомляє портал “NewsRoom”.

Як повідомляється, перші вибори голів та депутатів рад в Донецькій, Кондрашовській, Курилівській та Петрпопавлівській об’єднаних територіальних громадах Харківськох області пройдуть вже в цьому році, 22 грудня. Ці територіальні громади об’єднали від двох до семи сільських рад в Балаклійському та Куп’янському районах.

вибори
вибори

Загалом вибори пройдуть в 86 об’єднаних територіальних громадах 21 області, а ще в 35 адміністративно-територіальних одиницях відбудуться додаткові вибори.

Нагадуємо, що рішення про проведення виборів було ухвалене новим складом Центрвиборчкому 11 жовтня, а виборчий процес розпочнеться 2 листопада.

Популярні новини зараз
Переможець "Танці зі зірками" Женя Кот разом із дружиною потрапили в аварію: "Викинуло в канаву, колесо майже вирвало" Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, 13 вересня, Верховна Рада України звільнила весь склад Центральної виборчої комісії

Також Знай.ua писав, партії отримали кошти від ЦВК, "Слузі народу" Зеленського перепало найбільше.