У Харкові отримали покарання двоє неповнолітніх грабіжників, повідомляє портал “NewsRoom”.

Як повідомляється, минулої весни обвинувачені скоїли пограбування. Біля під’їзду вони напали на випадкового перехожого, що повертався додому, вдарили його електрошокером, відібравши мобільний телефон та рюкзак з ноутбуком, материнською платою, процесором та навушниками.

У ВС пояснили, в яких випадках скасовують вирок суду
У ВС пояснили, в яких випадках скасовують вирок суду

Під час суду обоє грабіжників повністю визнали свою провину. Дзержинський районний суд Харкова присудив обвинуваченим п’ять років позбавлення волі із заміною на дворічний випробувальний термін. Наразі триває час на апеляційне оскарження вироку.

Нагадуємо, що в Одесі затримали злочинця, який крав з магазинів благодійні скриньки разом з зібраними грошами.

Популярні новини зараз
Мобілізації можна не боятися: в Україні знімуть з військового обліку чотири категорії чоловіків Мобілізація пенсіонерів: до війська хочуть залучати чоловіків віком від 60 років "ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити "Ощадбанк" блокує рахунки й не віддає гроші: клієнти оббивають пороги, але безрезультатно
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, мати в Одеській області постраждала від рук рідної доньки

Також Знай.ua писав про те, що на Франківщині чоловік не витримав знущання брата над матір'ю та розстріляв з револьвера