Президент України Володимир Зеленський звільнив Юлію Світличну з посади голови Харківської обласної державної адміністрації, повідомляє видання “Новое время” з посиланням на агентство “Українські новини”.

Як повідомляється, нового очільника Харківська область отримає вже у п’ятницю, 11 жовтня. Найімовірніше, ним стане відомий адвокат та народний депутат від партії Слуга народу Олексій Кучер.

А Юлія Світлична наразі подала до Національного агентства з запобігання корупції декларацію, як кандидат на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України.

Нагадуємо, що нещодавно Кучер спростовував інформацію про те, що претендує на посаду очільника Харківської ОДА, називаючи її чутками та галасом ЗМІ.

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці обласного лабораторного центру МОЗ провели дослідження пляжів в Запоріжжі.

Також Знай.ua писав про те, що архівні документи, які до недавнього часу зберігалися під грифом "секретно", нарешті оприлюднили.