Голова Харківської обласної держадміністрації Юлія Світлична збирається стати членом Ради національної безпеки та оборони, повідомляє портал “Vgorode.ua”.

Як повідомляється, Світлична, як кандидат на посаду в РНБО, подала обов’язкову декларацію до Національного агентства із запобігання корупції. У своїй декларації Світлична вказала, що претендує на посаду заступника секретаря РНБО.

Також Світлична зазначила, що має готівку на суму 20 тисяч доларів, 7 тисяч євро та 100 тисяч гривень. Крім того, губернатор Харківщини вказала, що за рік на посаді очільника Харківщини вона заробила 214 тисяч гривень та 261 тисячу гривень задекларувала, як подарунок.

Нагадуємо, що на посаду голови ХОДА замість Світличної претендує відомий адвокат Олексій Кучер.

Популярні новини зараз
"Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці обласного лабораторного центру МОЗ провели дослідження пляжів в Запоріжжі.

Також Знай.ua писав про те, що архівні документи, які до недавнього часу зберігалися під грифом" секретно, нарешті оприлюднили.