Вчора ввечері екс-адвокат Олексій Кучер подав декларацію, як кандидат на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації, повідомляє портал “MyKharkov.info”.

Олексій Кучер — уродженець Херсонської області, навчався у Харківському пеlагогічному університеті імені Сковороди, а потім — у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. До серпня 2019 року працював адвокатом.

Як адвокат, Кучер працював у декількох гучних справах: захищав депутата Харківської міськради Бориса Бароніна, якого підозрювали в незаконному заволодінні земельними ділянками; Володимира Литвина, підозрюваного у “справі рюкзаків”; суддю Дзержинського районного суду Харкова Сергія Лазюка, який погорів на отриманні хабаря, та інших.

Нагадуємо, що нещодавно Кучер спростував інформацію про призначення його головою Харківської обласної державної адміністрації, назвавши її чутками та галасом.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Колишня дружина Дзідзьо Slavia зізналася, хто поставив фінальну крапку у стосунках: "До цього йшло"

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці обласного лабораторного центру МОЗ провели дослідження пляжів в Запоріжжі.

Також Знай.ua писав про те, що архівні документи, які до недавнього часу зберігалися під грифом" секретно, нарешті оприлюднили.