Харківські активісти зробили оригінальний подарунок Путіну на його день народження, повідомляють соціальні мережі.

Як повідомляється, активісти влаштували траурне шестя до посольства Росії у Харкові, тримаючи в руках труну з лялькою Путіна всередині. Проходило шестя під звуки Похоронного маршу.

В коментарях до допису в Facebook-групі “Україна та Нація — понад усе” користувачі розміщують різні колажі та дописи з аналогічними “побажаннями” президенту Російської Федерації.

Нагадуємо, що раніше повідомлялось про те, що між Россією та Заходом готується пакт про примирення, який передбачає відставку Путіна.

Популярні новини зараз
"Система ТЦК себе вичерпала": у Раді знайшли альтернативу примусовій мобілізації Відстрочки "згорять" після 4 травня: кому ТЦК вже готує повістки Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло Перекази під ковпаком: навіть гроші рідним тепер обмежені – скільки можна відправити без проблем
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", обмовка білоруського президента наробила чимало галасу в мережах

Також "Знай.ua" писав, що Сергій Борзов розповів про витрати українського президента