Представники союзу учасників АТО у Лозовій на Харківщині обурились виглядом пам'ятного знака, який виглядає "карикатурно". Вирізали з латуні силует солдата і пшеничні колоски для стели, яку розмістили у сквері воїнів АТО.

Ветерани обурились у соцмережах, передає місцевий телеканал "Сігма ТБ". Як висловився Володимира Олешко, член Лозівського союзу учасників АТО, силует воїна, вирізаний з латуні і колоски виглядають «карикатурно» як для такого видатного пам’ятника. Тому його треба переробляти.

Ветерани киплять від обурення, адже гроші на пам'ятний знак виділили чималі. Про ситуацію, яка склалася навколо пам'ятного знака у міські раді коментують так:

"Ми подали претензії до фірми, яка виконувала. Тут, на жаль, у нас склалася ситуація, що пам’ятний знак йде в рамках благоустрою скверу учасників АТО. Безпосередньо ми не спілкуємося з виконавцями. Тобто зараз ми почали на них певний тиск, вони вже один раз цього солдата переробляли".

Популярні новини зараз

Під Львовом ледь не загинув провідник "Укрзалізниці": лупцювали ногами вчотирьох

Українці отримають субсидії за новою схемою: хто залишиться за бортом, а кому - готувати документи, відео

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

"Назвали Жуком": у Запоріжжі сім'я виховує цуценя з дуже незвичайною зовнішністю, - єдине таке у світі

Показати ще

Як зазначив секретар міської ради Сергій Коба, міськрада ставитиме вимоги до якості роботи, оскільки сума там "досить значна".

За даними Знай.ua, у Запоріжжі з'явиться пам'ятне місце для учасників АТО.

Як передавав Знай.ua, Бабин Яр став "дорогою смерті" для тисяч невинних.

Крім того, Знай.ua писав про те, що бойовики десятки разів атакували ЗСУ, є загиблі.