До реанімації дитячої обласної клінічної лікарні №1 потрапив 16-річний хлопець в стані коми, повідомляє портал “NewsRoom”.

Як повідомляється, підліток вживав наркотик метадон. І саме передозування наркотиками стало причиною коми, вважають слідчі органи. Наразі правоохоронці з’чсовують усі обставини випадку.

Нагадуємо, що на минулому тижні на Вінниччині правоохоронці затримали чоловіка, який займався вирощуванням та заготівлею коноплі.

Також Знай.ua розповідав, що СБУ накрила в Одесі збройових баронів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Показати ще

Нещодавно Знай.ua писав про те, що у Запоріжжі чоловік вирішив на третій поверх дістатися сусідськими балконами.