У райцентрі Краснограді Харківської області екстрено відключили водопостачання, повідомляє портал “StatusQuo” з посиланням на місцевий “Водоканал”.

Гаряча вода
Гаряча вода

Як повідомляється, відключення сталось через аварію в мережі для проведення ремонтних робіт. Відновити постачання води в будинки містян мають орієнтовно о 13:00.

Нагадуємо, що вчора через проведення планових ремонтно-відновлювальних робіт відключили воду в семи районах Харкова.

Як повідомляв портал Знай.ua, киян залишать без води, адреси "щасливчиків". Про планове відключення попередили в "Київводоканалі". У компанії нагадали киянам, що на час відключення варто зробити запаси води.

Популярні новини зараз
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще

Також портал Знай.ua писав, що у зв'язку з аваріями, які сталися в мережі водопостачання в Києві на деяких вулицях зникла холодна вода. Комунальні служби вже активно працюють над тим, щоб вода з'явилася протягом доби, повідомляє прес-служба Київводоканалу.