Вчора серед дня на вулиці Новгородській сталась ДТП за участю карети швидкої допомоги, повідомляє медіа-група “Объектив”.

Як повідомляється, медичний автомобіль зіштовхнувся з трактором Т-16МГ, водій якого порушив правила дорожнього руху. На щастя, в цій аварії ніхто не постраждав.

Швидка допомога в Україні
Швидка допомога в Україні

На тракториста був складений протокол за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадуємо, що два дні тому в центрі Харкова в п’яній бійці чоловік втратив половину вуха.

Популярні новини зараз
Сніг, туман та потепління: погода у листопаді буде непередбачуваною Гороскоп на сьогодні 24 жовтня: порядок тельців, спілкування левів та усамітнення скорпіонів Збудував - плати: українцям у селах виписують штрафи до мільйона гривень, як не потрапити в пастку Податок для пенсіонерів: кого та чому змусять заплатити
Показати ще

Як повідомляв Знай.иа в Кирилівці ураган вирішив налякати відпочиваючих: шторм змиває пляжі і заважає відпочиваючим насолодитися оксамитовим сезоном.

Також Знай.иа писав, що у Києві шукають злочинців, які вчинили розбійні напади на ювелірні салони в 2018-2019 роках.