Окружний адміністративний суд Києва поновив на посадах двох прокурорів, яких було люстровано у 2014 році, повідомляє портал “Харьковский Курьер”.

Зокрема, суд відновив на посаді заступника прокурора Харківської області Дмитра Кавуна, який був звільнений 24 жовтня 2014 року. Також поновився на своїй посаді Олег Кіпер, який працював старшим прокурором відділу нагляду за дотриманням законів про боротьбу з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом, управління нагляду за дотриманням законів органами податкової міліції Головного управління нагляду в кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Також, згідно із рішенням суду, обом прокурорам мають виплатити зарплатню за час “вимушеного прогулу”: Кавуну — 951 тисячу гривень, а Кіперу — 805 тисяч гривень.

Нагадуємо, що серед законопроектів, які внесли до Bерховної Ради у кінці серпня, був проект закону про зміни до законів про люстрацію.

Як повідомляв портал Знай.uа, з Києва зникне Генпрокуратура, у Зеленського зробили важливу заяву.

Популярні новини зараз
У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків" Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Також Знай.uа писав про те, Коломойський зробив сміливу заяву про розпуск Ради.