На Харківщині закрили школи і дитячі садки через пожежу на військовому полігоні.

Про це повідомляє інформаційний портал "РБК - Україна".

У Харківській області в міста Чугуїв з 13 по 16 вересня закрили школи і дитсадки через пожежу на військовому полігоні.

Чугуївська міськрада стверджує, що такі заходи введені для того, щоб уникнути отруєння продуктами горіння на полігоні в/ч А-0501.


Змушено освітній процес припинено у таких навчальних закладах Чугуєва: Клугино-Башкірівській школі, дошкільних навчальних закладах №2 і Веселка при в/ч А-0501, а також обмежено проведення навчальних, спортивних і культурно-масових заходів на відкритому повітрі.

Нагадаємо, що на військовому полігоні поблизу Клугино-Башкирівка, що в Харківській області, і далі триває масштабна пожежа. Зараз вже почали вибухати боєприпаси, повідомляє сайт міської ради Чугуєва.

Знай.uа писав, що у Шевченківському гаю Львова підходить до завершення реставрація старовинного вітряка, , який був привезений із села Конотоп Чернівецької області і датується початком XX століття.

Популярні новини зараз
Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку "Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей
Показати ще