На сайті Харківської міської ради з’явилась петиція з вимогою запровадити особливі правила для мешканців центральної частини міста, повідомляє медіа-група “Объектив”.

Геннадій Кернес
Геннадій Кернес

Як повідомляється, автори петиції просять міську раду окреслити межі центру Харкова та створити в цих межах дизайн-код міських вулиць. Серед усього іншого пропонується заборонити встановлення зовнішніх модулів кондиціонерів на фасадах будинків та не будувати на історичних будинках дешеві пластикові балкони.

Для того, щоб петиція потрапила на розгляд до міської ради, вона має набрати 5 тисяч підписів за три місяці.

Нагадуємо, що нещодавно мешканці Харкова створили петицію до міської влади, у якій вимагають привести у цивілізований вигляд берег найбільшої харківської річки Лопань.

Популярні новини зараз
Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Раніше Знай.uа писав, що столицю охопило страшне нашестя: депутати Київради б'ють тривогу.

Також Знай.uа повідомляв про тандем Кличка і Микитася: депутати "притиснули" мера за махінації з Шулявською розв'язкою.