На сайті Харківської міської ради з’явилась петиція з вимогою запровадити особливі правила для мешканців центральної частини міста, повідомляє медіа-група “Объектив”.

Геннадій Кернес
Геннадій Кернес

Як повідомляється, автори петиції просять міську раду окреслити межі центру Харкова та створити в цих межах дизайн-код міських вулиць. Серед усього іншого пропонується заборонити встановлення зовнішніх модулів кондиціонерів на фасадах будинків та не будувати на історичних будинках дешеві пластикові балкони.

Для того, щоб петиція потрапила на розгляд до міської ради, вона має набрати 5 тисяч підписів за три місяці.

Нагадуємо, що нещодавно мешканці Харкова створили петицію до міської влади, у якій вимагають привести у цивілізований вигляд берег найбільшої харківської річки Лопань.

Популярні новини зараз
Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Leopard 2 для України спричинили істерику у росіян: "Час малювати нові червоні лінії" Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати Молитва, яка точно допоможе вашим дітям, Бог направить: "Господи, Ти Один все знаєш, все можеш..."
Показати ще

Раніше Знай.uа писав, що столицю охопило страшне нашестя: депутати Київради б'ють тривогу.

Також Знай.uа повідомляв про тандем Кличка і Микитася: депутати "притиснули" мера за махінації з Шулявською розв'язкою.