Зміни у кліматі стають все більш відчутнішими та небезпечними. Цього тижня Харківщина зіткнеться із тепловою хвилею, яка може позначитися на самопочутті мешканців міста.

16 серпня на всій території Харківської області спостерігатиметься значне підвищення температури. Синоптики попереджають про аномальну спеку.

У таких умовах легко отримати сонячний або тепловий удари, які небезпечні для життя та здоров'я. Найбільше спека може вдарити по дітях, старших людях, безпритульних і тих, хто не має доступу до кондиціонера.

Нагадуємо про першу допомогу людям,котрі отримали тепловий удар. Слід відвести потерпілого в тінь, покласти чи посадити в зручне положення. Послабте одяг та дайте води. Варто змочити водою обличчя та одяг. Важливо поміряти пульс і поспостерігати за самопочуттям. Якщо стан людини не покращиться - варто викликати лікаря.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Не тільки Повалій, Басков та Кіркоров: Лера Козлова з "Ранеток", Сергій Лазарєв та інші "унікуми" підтримали путіна Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Також, якщо у ваших планах довга прогулянка вулицею у спеку, обов’язково одягайте панаму та сонцезахисні окуляри, аби не отримати тепловий удар. Не забувайте брати із собою воду.

Про це повідомили у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Як повідомляв раніше Знай.ua Аномальна спека забрала життя десятків людей

Як писав Знай. ua Сотні тисяч на прохолоду: як чиновники рятуються від немислимої спеки

Раніше на Знай.ua Спека знову атакує Україну: які регіони опиняться у пекельному полоні