Жахлива трагедія сталась у селі Безлюдівка Харківської області, де школярка вирішила напоїти водою чужого коня, повідомляє портал “Апостроф”.

Дівчинка прив’язала себе за поперек до тварини, що робити категорично заборонено. Кінь злякався незнайомої людини та понісся, потягнувши школярку за собою. Коли коня нарешті вдалось приборкати, дівчинка від отриманих травм померла на місці.

Коні - найбільш віддані істоти
Коні - найбільш віддані істоти

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Популярні новини зараз
Тариф може подорожчати майже вдвічі: комуналка виверне кишені українцям В Україні вводять нову купюру: що треба знати Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Показати ще

Також з’ясувалось, що коня школярка взяла без дозволу його господині.

Наразі відкрите кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України. Встановлюються усі обставини події.

Нагадуємо, що у Дніпрі місцевому мешканцю продали шаурму з “начинкою” з металоконструкції.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що у Харкові затримали експедитора одного із супермаркетів, який намагався вкрасти упаковку цукерок.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що охорона одного з харківських супермаркетів викрила чоловіка, який довгий час крав з магазину ковбасу.