Закинуті будівлі, Ботанічний сад та приміщення в харківських університетах перетворяться на арт-об’єкти, повідомляє газета “Сегодня”.

Це станеться в рамках підготовки Харкова до другої національної Біеннале молодого мистецтва, яка пройде з 17 вересня до 31 жовтня. Локаціями виставок стануть старий корпус готелю “Харків”, приміщення в Держпромі, Харківському національному університеті імені Каразіна та університетській обсерваторії.

Іншими локаціями фестивалю стануть Ботанічний сад, галерея ComeIn, Єрмілов-центр, а також Музейний квартал, у якому знаходяться декілька центрів мистецтв, музеїв, а також муніціпальна галерея.

Усього під час Біеннале буде представлено 45 мистецьких, культурних та освітніх проектів.

Популярні новини зараз
"Забирають речі та застосовують силу": ТЦК все частіше "бусифікують" українців Пенсійні зміни у 2026 році: нові виплати та обов'язкові процедури Якщо не вдалося пройти ідентифікацію: як не втратити пенсію Молитви до Бога та Пресвятої Богородиці на 1 січня: як правильно розпочати рік православним
Показати ще

Нагадуємо, що 6 вересня у Києві на Трухановому острові пройде цьогорічний музичний фестиваль Koktebel Jazz Festival 2019.

Як повідомляв портал Знай.ua, Джамала відвідала Одеський кінофестиваль і викликала фурор.

Також портал Знай.ua писав, що ОМКФ перетворився на парад "фріків".