У місті Ізюм Харківської області правоохоронці затримали чоловіка, який намагався винести виборчий бюлетень за межі дільниці, повідомляє портал “Город Х”.

Затриманий прийшов на свою дільницю проголосувати на виборах до Верховної ради. Однак вкинув до урни лише один бюлетень, а другий спробував забрати із собою, заховавши в пакет.

Однак, голова виборчої комісії виявився пильним та одразу повідомив про порушника правоохоронцям. Ті одразу затримали виборця та вилучили бюлетень. Під час допиту чоловік розповів, що не знав, за кого йому голосувати тому й вирішив просто забрати бюлетень.

Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України.

Популярні новини зараз
Стареньким готують пенсійні бонуси: кому доплачуватимуть по 1038 грн ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Якщо не вдалося пройти ідентифікацію: як не втратити пенсію
Показати ще

Нагадуємо, що на деяких виборчих округах у п’яти областях можуть бути змушені провести повторний перерахунок голосів.

Як повідомляв портал Знай.uа, Ляшко напоровся на свої ж вила після скандалу з Зеленським: Богуцька розповіла, що чекає на "трьохпроцентних радикалів".

Також портал Знай.ua писав, що Тищенко, Скічко, Дубинський і інші: повний список зірок, які потрапили в Раду від "Слуги народу" Зеленського.