На харківській вулиці Киргизькій легковик ВАЗ-2107 розбив лавку та перекинув смітник на дитячому майданчику, повідомляє портал “057.ua”.

Як з’ясувалось — водій автівки був нетверезий: перевірка виявила в його крові 3,36 промілле алкоголю, що перевищує норму на 0,2 промілле. Крім того — водій не мав права керувати транспортним засобом.

Усього співробітники правоохоронних органів склали на горе-водія два адмінпротоколи та постанову. Ще один адмінпротокол був складений на пасажира автівки, який виявився її власником.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав. Легковик був вилучений та евакуйований на штрафний майданчик. Матеріали справи найближчим часом будуть передані до суду.

Нагадуємо, що на вихідних під Харковом сталась масштабна ДТП, у якій постраждали чотири людини.

Популярні новини зараз
Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, 16 липня на автодорозі Одеса — Рені в аварію потрапили автомобілі Volkswagen і ВАЗ.

Також портал Знай.uа писав, що у Харкові водій легковика зніс намет “Слуги народу” і врізався в багатоповерхівку.