Антимонопольний комітет України покарав ТОВ “Харківрегіонгаз” за постачання блакитного палива населенню за завищеними цінами, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, за останні три роки власник підприємства, яке постачало населенню Харківської області балонний газ, самостійно на власний розсуд встановлював ціни на блакитне паливо. Під час перевірки з’ясувалось, що встановлені підприємцем ціни були значно завищеними, а отже газопостачальник просто наживався на населенні Харківщини.

За підсумками розгляду усіх документів адміністративна комісія Антимонопольного комітету зобов’язала ТОВ «Харківрегіонгаз» сплатити до бюджету держави штраф у розмірі 3 мільйони гривень.

Нагадуємо, що з першого серпня тарифи на електроенергію та газ можуть відчутно знизитись.

Популярні новини зараз
Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує Сосиски та сардельки скоро стануть делікатесом: як змінилися ціни на м'ясні продукти
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав, кого з тих, хто має субсидії на сплату комунальних послуг, покарає жорсткий закон.

Також "Знай.ua" писав про те, що суд визнав тарифи на газ від 2016 року незаконними. Як тепер платитимуть споживачі.