Громадянські активісти виявили неопечатані пакети з протоколами на одній з окружних виборчих комісій, повідомляє портал “Depo.ua”.

Як повідомляється, спостерігач від громадянської мережі “Опора” виявила в голови однієї з дільничних виборчих комісій пакети з протоколами, які були у незапечатаних пакетах із системою захисту. Коли активістка повідомила голову комісії про те, що це може бути порушенням виборчого законодавства, чоловік просто пішов. Згодом він повернувся вже з запечатаними пакетами.

Аналогічний випадок був зафіксований з пакетами з іншої дільничної комісії того ж округу. Про обидва випадки неопечатаних пакетів з протоколами були повідомлені співробітники правоохоронних органів а також голова окружної виборчої комісії.

Популярні новини зараз
путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат
Показати ще

Нагадуємо, що про фальсифікації результатів виборів заявили в штабі кандидата від партії “Слуга народу” у 148 виборчому окрузі на Полтавщині.

Раніше портал "Знай.ua"писав, що парламентські вибори 2019: коли з'являться перші результати голосування

Також портал "Знай.ua" інформував, що дострокові парламентські вибори на межі зриву: зіпсовано всі бюлетені, подробиці