Майже 900 тисяч гривень штрафу Харківський окружний адміністративний суд присудив харківському підприємцю, в ресторані якого виявили порушення трудового законодавства, повідомляє портал “Город Х”.

Під час перевірки ресторану, яка відбулась взимку, виявили, що чотири офіціантки працюють без належного оформлення. Також інспектори Держпраці встановили, що у ресторані регулярно затримували виплати зарплатні та порушили норми щодо оплати праці співробітникам у вихідні та святкові дні.

Крім того, перевірка з’ясувала, що, згідно із наданими документами, усі співробітники ресторану, незалежно від посади та кваліфікації, отримували однакову зарплатню.

Підприємець не погодився із рішенням суду та спробував його оскаржити, але йому це не вдалось.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зажадала неприємного слизу від свого нареченого Розенка: "Три, якщо великі, своїх мало" "Чому тоді я повинен платити?": газовики пояснили, що повинні робити українці окрім оплати послуг Їхав на похорон, але не думав, що на свій: у "дикій" аварії помер легендарний футболіст Грудневі надбавки: хто із пенсіонерів отримає приємний бонус до пенсії
Показати ще

Нагадуємо, що у минулому місяці в Україні розпочали штрафувати євробляхерів.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні компанії сервісу таксі Uber, Bolt і Uklon відмовилися працювати з власниками автомобілів з іноземною реєстрацією.

Також Знай.ua писав, чому українці не відмовляться від євроблях.