Майже 900 тисяч гривень штрафу Харківський окружний адміністративний суд присудив харківському підприємцю, в ресторані якого виявили порушення трудового законодавства, повідомляє портал “Город Х”.

Під час перевірки ресторану, яка відбулась взимку, виявили, що чотири офіціантки працюють без належного оформлення. Також інспектори Держпраці встановили, що у ресторані регулярно затримували виплати зарплатні та порушили норми щодо оплати праці співробітникам у вихідні та святкові дні.

Крім того, перевірка з’ясувала, що, згідно із наданими документами, усі співробітники ресторану, незалежно від посади та кваліфікації, отримували однакову зарплатню.

Підприємець не погодився із рішенням суду та спробував його оскаржити, але йому це не вдалось.

Популярні новини зараз
Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Як закупити дрова перед опалювальним сезоном: спрощена процедура для українців Загальна мобілізація в Україні: які види повiсток існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт
Показати ще

Нагадуємо, що у минулому місяці в Україні розпочали штрафувати євробляхерів.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні компанії сервісу таксі Uber, Bolt і Uklon відмовилися працювати з власниками автомобілів з іноземною реєстрацією.

Також Знай.ua писав, чому українці не відмовляться від євроблях.